- očistné rituály - EZO-SHOP OPÁL Prešov

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

 

Očistné rituály ...

Slúžia na očistu tela, duše, priestoru, aury, vzťahu, ochrana detí. V poslednej dobe sa zvyšuje počet ľudí, ktorí majú problémy s negatívnou energiou, s prekliatím a podobne. Tieto rituály vedia poľaviť na tele a duši, niekedy až zbaviť chorôb, alebo nebezpečenstva. Ako sa chrániť pred negatívnou energiou, prekliatím, duchmi to všetko sa u mňa dozviete:

- na očistenie priestoru a pracoviska
- na zlé susedské vzťahy
- na prečistenie cesty zámeru
- očista od negatívnych nánosov
- odstránenie zdravotného problému
- vyčistenie korunnej čakry
- očista aury ,vypálenie chorôb
- ako zistiť porobenie /ako si odrobiť
- očista od duchov
- očista vzťahu, detí
- očisty sviečkové

Pri očistných rituáloch je dôležité, urobiť si poriadok v hlave, usporiadať myšlienky, pozrieť sa do svojho vnútra, priznať si svoje chyby až potom môžete vykonať očistný rituál, rituál musíte robiť s pozitívnym úmyslom, ak by ste to robili s negatívnym úmyslom, robíte čiernu mágiu. A to sa vám môže vypomstiť.

Očistný rituál má silnejší účinok vtedy, keď si ho robí každý sám, vtedy si uvedomujete svoje chyby a nedostatky a skôr zmeníte svoj život k lepšiemu, za deti a chorých ľudí môžete urobiť vy. Šamani a odrábači za vás urobia rituál za veľké peniaze, ale to vám pomôže iba na nejaký čas. Tak či tak sa vám situácia vráti, pretože vy sami si to  musíte odžiť a  pochopiť  prečo sa vám to deje. Náhody neexistujú, každé prečo má svoje preto ...


Partneri

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky